دانلود فیلم و سریال Play Tv

http://playtv.r98.ir/

تخریب اصولی ساختمان

۱. مشخص کردن قسمت هایی که میخواهید بازسازی کنید. ابتدا نقشه ی فضاهای کنونی را با متر اندازه گیری کنید و به صورت کلی یک نقشه ساختمان با اندازه هایی که به دست آوردید رسم کنید. سپس تصمیم بگیرید که چه فض

۱. مشخص کردن قسمت هایی که میخواهید بازسازی کنید. ابتدا نقشه ی فضاهای کنونی را با متر اندازه گیری کنید و به صورت کلی یک نقشه ساختمان با اندازه هایی که به دست آوردید رسم کنید. سپس تصمیم بگیرید که چه فض

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
تخریب اصولی ساختمان

۱. مشخص کردن قسمت هایی که میخواهید بازسازی کنید.

ابتدا نقشه ی فضاهای کنونی را با متر اندازه گیری کنید و به صورت کلی یک نقشه ساختمان با اندازه هایی که به دست آوردید رسم کنید. سپس تصمیم بگیرید که چه فضاهایی باید نقشه ی آن ها تغییر کند یا به عبارت دیگر آن فضا کوچک و بزرگ شود. (مثلا تصمیم می گیرید که دو اتاق خواب موجود را کوچکتر و به سه اتاق خواب تبدیل کنید یا مواردی دیگری مثل این)

البته باید دقت کنید که باید دقت کنید که با تغییر دادن پلان معماری فضاها در جای مناسب و با نور کافی قرار بگیرند. نکته ی مهم اینجاست که با با تغییر دادن نقشه ی فعلی، پنجره ها و درها ر مکان مناسب قرار بگیرند.

 

۲. محاسبه، تخمین بودجه و هزینه ی مورد نیاز

قدم بعدی برای بازسازی ساختمان این است که هزینه های مورد نیاز برای بازسازی قسمت هایی که مورد نظرتان است را تخمین بزنید.

 

۳. مشورت با مهندس عمران

بعد از اینکه قسمت هایی که میخواهید بازسازی کنید را مشخص کردید، نیاز است که با مهندس عمران صحبت کنید و یک مشورت بگیرید، به دلیل اینکه شاید قسمت هایی که شما تعیین کردید که تخریب شوند جزو قسمت های سازه ای باشند و شما با تخریب آن قسمت باعث تخریب کل ساختمان شوید! بنابراین قبل از اقدام به هر گونه بازسازی ساختمان، پیشنهاد عمران وب این است که باید با مهندس عمران مجرب صحبت کنید.

 

۳ دلیل ارزشمند برای بازسازی ساختمان

۱. قدیمی و کلنگی بودن سازه

یکی از مهم ترین دلایل بازسازی ساختمان، که ما همیشه در عمران وب مطرح می کنیم، قدیمی بودن سازه می باشد. با گذشت مدت زمان طولانی از ساخت یک ساختمان قسمت های مختلف سازه دچار فرسودگی و در بعضی مواقع قسمت هایی از ساختمان در اثر فرسودگی تخریب می شود، بنابراین نیاز است که بازسازی کلی یا جزیی قسمت های فرسوده انجام شود.

 

۲. زیاد شدن قیمت ساختمان

شاید شما هم جزو کسانی هستید که در کار خرید و فروش ساختمان می باشید، در این صورت با انجام بازسازی ساختمان مثلا نقاشی ساختمان، تعمیر درب و پنجره ها، تغییر دادن نقشه و افزایش فضاها و موارد دیگر می توانید باعث افزایش قابل توجه قیمت ساختمان شوید. یا حتی اگر ساختمان یا آپارتمانی را خریداری کرده اید، با بازسازی ساختمان علاوه بر زیبا شدن محل زندگی خودتان، باعث افزایش قیمت ساختمان هم می شوید.

 

۳. طراحی نامناسب پلان معماری و یا تغییر دلخواه در پلان معماری

ممکن است به خاطر اینکه ساختمان ما در چند دهه ی پیش طراحی و اجرا شده است پلان معماری آن مطابق سلیقه ی ما نباشد یا حتی به علت طراحی نامناسب دارای فضاهای پرت زیادی باشد، بنابراین در این مواقع با چند تغییر جزیی می توانیم فضاهای پرت را قابل استفاده کنیم که در نتیجه باعث بزرگ شدن فضا می شود.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 113

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان